Bambu Ormanı Zindanı

Merhaba Değerli Oyuncularımız;

Hua Yi Bambu Ormanı' nı ele geçirdi. Onu yen ve ödülleri kap!

Bu rehberimiz de zindan ile birlikte ''İblis Öldürme Etkinliği''ni de anlatacağım...

Görevi yapabilmeniz için 18 seviye ve ya daha üzeri olmanız gerekmektedir.

Görevi Nasıl Alabilirim?

''M'' ye basarak görevimizi almak için ''Mor Cübbeli Ölümsüz İnsanlar '' adlı NPC mize gidiyoruz.NPC ye tıklayıp ''İblis Öldürme görevlerini al'' kısmına tıklıyoruz ve karşımıza gelen yerden ''Bambu Ormanındaki şeytanları'' görevini alıyoruz.Bambu Ormanına Nasıl Girebilirim?

Görevi yapabilmemiz için Bambu Ormanına giriş yapmamız gerekmektedir.

''Nangong Fu'' adlı NPC ye tıklıyoruz ve ''Aşamaları Göster'' kısmına tıklıyoruz.Karşımıza gelen ekrandan Bambu Ormanı' nı seçiyoruz.
Bambu Ormanı'na girebilmemiz için ''10 gümüş'' istemektedir. ''Onayla'' dediğimiz zaman zindana giriş yapabiliriz.


Görevi Yeri Nerede?

Zindana girdiğimiz zaman ''M'' ye basarak görevimizin nerede olduğuna bakabiliriz.Ayrıca, görevinizi ''Görev Takibi'' penceresinden takip edebilirsiniz.
İçeride Bulunan Hazine Kutusunu Nasıl Açabilirim?

Yanda bulunan İlahi At' a istediği otu vermemiz gerekmektedir.Otu verdiğimiz zaman bir adet ''Gizemli Anahtar'' kazanmış olacaksınız. 
Görevimizin olduğu yere gitmeden önce zindanda bulunan Hazine Sandığını Gizemli Anahtar ile açıp çeşitli ödüller kazanabilirsiniz.


BİLGİ : 5 kişilik bir parti ile girdiğinizde 5 kişininde hazine sandığını açması mümkündür. Fakat herkesin görevini alınmış olması ve anahtara sahip olunması gerekmektedir.

Zindan içerisinde ilerlerken çok dikkatli olmamız gerekmektedir. Burada bulunan dövüşçülerin hiçte acıması yok.

Dövüşçüleri keserek ilerlerken yolda esir alınmış insanları kurtararak bağlı altın kazanabilirsiniz.Hayalet Kemiği Nerede?

Görevimizin olduğu yere geldiğimizde orada bulunan taş heykel olan ''Jizo''ya tıklıyoruz ve ''Mührü Aç'' diyoruz.Karşımıza ''Hayalet Kemiği'' adlı yaratık gelecektir. Bu yaratığı kestiğimiz zaman görevimiz olacaktır. ''Görev Takibi'' penceresinden olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.Son bölüme geldiğinizde ''Hua Yi'' ni öldürmeniz gerekmektedir. Hua Yi' ni öldürdükten sonra son kalan esirleri kurtarıp bağlı altınlarınızı ve ödüllerimizi alıp zindandan çıkış yapabilirsiniz.Görevimizi Mor Cübbeli Ölümsüz İnsanlar adlı NPC ye teslim ediyoruz.

NOT : Bambu Ormanı zindanına günde 2 kez girilmektedir.

İyi Oyunlar Dilerim...

Comments