Buz Dağı Zindanı

Merhaba Değerli  Oyuncularımız;

Alev Buz Dağını ele geçirdi. Onu yen ve ödülleri kap!

Bu rehberimiz de zindan ile birlikte ''İblis Öldürme Etkinliği''ni de anlatacağım...

Görevi yapabilmeniz için 33 seviye ve ya daha üzeri olmanız gerekmektedir.

Görevi nasıl alabilirim?

''M'' ye basarak görevimizi almak için ''Mor Cübbeli Ölümsüz İnsanlar '' adlı NPC mize gidiyoruz.NPC ye tıklayıp ''İblis Öldürme görevlerini al'' kısmına tıklıyoruz ve karşımıza gelen yerden ''Buz Dağındaki şeytanları'' görevini alıyoruz.Buz Dağına Nasıl Girebilirim?

Görevi yapabilmemiz için Buz Dağı' na giriş yapmamız gerekmektedir.

''Nangong Fu'' adlı NPC ye tıklıyoruz ve ''Aşamaları Göster'' kısmına tıklıyoruz.Karşımıza gelen ekrandan Buz Dağı' nı seçiyoruz.Buz Dağı'na girebilmemiz için ''20 gümüş'' istemektedir. ''Onayla'' dediğimiz zaman zindana giriş yapabiliriz.

Görevi Yeri Nerede?

Zindana girdiğimiz zaman ''M'' ye basarak görevimizin nerede olduğuna bakabiliriz.


Ayrıca, görevinizi ''Görev Takibi'' penceresinden takip edebilirsiniz.
Zindan içerisinde ilerlerken tuzaklara karşı çok dikkatli olmamız gerekmektedir. Burada bulunan Buzdağı Maymunlarının hiçte acıması yok. 

İçeride Bulunan Hazine Kutusunu Nasıl Açabilirim?

İnşaatçı Adlı NPC mizden Gizemli Anahtarı almamız gerekli. Fakat, öncelikle bizden istediklerini yerine getirmemiz gerekiyor.Bizden, zindan içerisinde bulunan sandığı kendisine götürmemizi istemektedir.

Tam yerine bıraktığımızda ise bir adet Gizemli Anahtar elde ediyoruz.Hazine sandığı zindan içerisindeki bir kapının arkasındadır.


Hazine Sandığını Gizemli Anahtar ile açıp çeşitli ödüller kazanabilirsiniz.BİLGİ : 5 kişilik bir parti ile girdiğinizde 5 kişininde hazine sandığını açması mümkündür. Fakat herkesin görevini alınmış olması ve anahtara sahip olunması gerekmektedir. Sandığı yanlış yere bırakan kişilerin hakları kaybolmaktadır. Diğer parti arkadaşları anahtara sahip olabilirler.

Donmuş Hayalet Kaplan Nerede?

Sol panelde görevimizin olduğu bölgeye gitmek için tekrar tıklayalım ve yol üzerinde bulunan taş heykel''Jizo''ya tıklıyalım ve ''Mührü Aç'' diyelim.Karşımıza ''Donmuş Hayalet Kaplan'' adlı yaratık gelecektir. Bu yaratığı kestiğimiz zaman görevimiz tamamlanacaktır.. ''Görev Takibi'' penceresinden tamamlanıp, tamamlanmadığını kontrol edebilirsiniz.Buz Dağı zindanında son bölüme geldiğinizde Alev adlı Boss'ı öldürmeniz gereklidir.

Alev adlı boss'u öldürdükten sonra ödüllerimizi alıp, görevi teslim etmek için zindandan çıkıyoruz.

Görevimizi Mor Cübbeli Ölümsüz İnsanlar adlı NPC ye teslim ediyoruz.

NOT : Parti ile girmeniz gereken bir zindandır. Bireysel olarakta yapabilirsiniz.

NOT 2 : Zindana en fazla 2 kere girilebilmektedir.


İyi Oyunlar Dilerim...

Comments