Günah Puanı Sıfırlama

Merhaba Değerli Oyuncularımız,

Bu rehberimiz de size Günah puanı sıfırlama işlemini anlatacağım...

Günah Puanı Nasıl Kazanılır?

Oyun içerisinde sol üstte karakter resminizin altında barış, katliam, takım, onca gibi seçenekler vardır. Eğer katliam seçili ise ve gidip barış modundaki bir karakteri öldürdüyseniz Günah Puanı kazanırsınız.

Günah Puanı Nasıl Sıfırlanır?


Bu Puanınızı sıfırlamanın 2 yolu vardır.

1- Markette bulunan Çıkartma Haplarını Kullanabilirsiniz.

2- Her öldürdüğünüz karakterde puanınız artar. Sizden güçlü birisinin yada bir grubun sizi öldürmesi halinde hapishaneye düşersiniz.

Hapishanede bir kodeste doğarsınız. Parmaklıkların dısında gardiyanlar vardır. Onlardan görev alırsınız, çeşitli görevler verilmektedir bazen size bilmece sorar, bazen kumar oynamak ister, bazen de kefaret kağıdı atar (Çantanızda Görev Bölmesinde bulursunuz).

Gardiyanın görevini tamamlamadan sizi dışarı bırakmaz.

3- Gardiyanın görevini tamamladıktan sonra haritada gördüğünüz alana gitmeniz gerekiyor oradaki Günahlar Şehri Ustasına gidip bizi dışarı bırakmasını rica ediyoruz.


Eğer puanımız 2300 puandan aşağıdaysa 30 dakika bekletiyor 2300 puandan yukarıdaysa usta bizi dışarı bırakmıyor. Bu durumda 2 seçeneğimiz bulunmaktadır.

1- Konunun ilk başında da belirttiğim çıkartma haplarını marketten alıp basabilirsiniz.
2- Hemen olduğunuz yerde arkanızdaki kötü kalp sütunlarını kesebilirsiniz. Kestiğiniz her sütun 500 günah puanınızı düşürür. Adınız kırmızıdan beyaza dönene dek kesmeniz gerekir.
Bu heykeller 60 seviyedir. Size saldırmazlar ama kesmeniz oldukca uzun sürecektir. Tavsiyem klanınızdaki üyelere ya da oyun içindeki arkadaslarınıza rica edip hapishaneye gelmelerini sağlayabilirsiniz. Onlarla birlikte kuracağınız partiyle heykelleri daha seri kesebilirsiniz.

Hapishaneye yardıma gelecek arkadaşlarınız. Zhen Geçidine ışınlanarak hapishane gardiyanı Xing Zhen'den içeri girebilirler.
Hep birlikte ortak çalışmayla günah puanınızı sıfırladıktan sonra günah şehri ustasından dışarı çıkabilirsiniz.


İyi Oyunlar Dilerim...
Comments