Klan Rehberi

Merhaba Değerli Oyuncularımız;

Bu rehberimiz de size nasıl klan kurabileceğinizi anlatacağım.

Öncelikle; Klan üyesi olursanız ; 

  • Günlük klan görevlerine katılabilirsiniz.(Klan görevlerinden yüksek miktarda tecrübe puanı , para , eşya ve itemleriniz için geliştirme taşı kazanabilirsiniz.)
  • Klan ve şehir savaşlarında onur puanı kazanabilirsiniz.
  • Klanda ki arkadaşlarınızla zindanlara girebilirsiniz.

Klan kurabilmek için 20 veya üzeri seviyede olmanız ve ''Saf Beyaz Yeşim'' simgesine sahip olmanız gerekmektedir. 
 
Saf Beyaz Yeşim simgesi;Saf Beyaz Yeşim Simgesini Nerden Alabilirim ?

Jiangdu şehrinde bulunan '' Bay Herşeyi Bilen Adam  '' a gidiyoruz.


Bay herşeyi bilen adamdan ''Çete Kurma'' Görevini alıyoruz. Görevi aldıktan sonra verilen görevleri tek tek yaptıktan sonra Beyaz Yeşim Şimgesi envanterimize geliyor.

Klanı Nasıl Kurabilirim ?

Gereken şartları yerine getirdikten sonra sonra ; Jiangdu şehrinde bulunan '' Wan Li  - Klan Klavuzu  '' na gidiyoruz.Klan bilgisini görüntülemek istiyorum' a tıklıyoruz.


Daha sonra '' Klan Kur '' seçeneğine tıklıyoruz.Klan ismini yazıyoruz ve ''Onayla'' diyoruz Dikkat; Klan ismi En fazla 7 Harf içerebilir.Daha sonra klanınız kurulmuş oluyor.

Bir Klana Nasıl Katılabilirim?

Bir klana katılmak için hiç bir gereksinim yok. İstediğimiz klana katılmak için Jiangdu Şehrinde bulunan 'Wan Li' ye gidiyoruz ve oralarda bulunan klanlardan birine tıklıyoruz ve Klana Katıl'a tıklıyoruz.Klana Neden Katkı Yapmalıyım?

Eğer klana katkı yaparsanız klanın popülerlik derecesi artar. Popülerlik derecesi 0' a düşerse klan otomatik olarak dağılır.Klanın popülerlik derecesi klandaki üyelerin çevrimiçi olması ie alakalı. Günlük 1 oyuncu bile çevirimiçi olursa klanın popülerlik derecesi artar.Keyifli Oyunlar Dilerim...Comments