Peri Diyarı Etkinliği

Merhaba Değerli Oyuncularımız,

İblisleri öldür bol EXP ve geliştirme taşını kap !

Etkinliğe Nasıl Katılabilirim ?

Hergün 12:00 - 23:00 arasındadır ve günde bir defa yapılmaktadır.

Etkinliğe katılabilmek için 20 seviye veya üzeri olmanız gerekmektedir.

Etkinliğe parti ile katılmanız tavsiye edilir. Fakat, bireysel olarakta yapabilirsiniz.

Giriş Biletini Nasıl Alırım ?


Peri Diyarı Giriş Bileti'ni Günlük Paketten alabilirsiniz. Günlük Paket size 1 adet "Peri Diyarı Giriş Bileti" verir.Etkinliğe katılmak için ''Ru Wind'' adlı NPC ye gitmeniz gerekmektedir.

Daha sonra NPC ile konuşup Peri diyarına giriş yapmalısınız. NPC bizi Gizemli Ada'ya göndermiş olacaktır. İlerleyerek "Hayalet Gözler" meydanına girmelisiniz.
Peri diyarına ulaştığımızda, aşamaları başlatmak için Taş Kılıcı kırmamız gerekmektedir.Taş Kılıcın kırılmasının ardından aşamalar başlamış olacaktır.1. aşamada; Yılanboyu ve Silahşörler adlı yaratıkları kesmeniz gerekmektedir.


2. aşamada; Yılanboyu ve Okçu adlı yaratıkları kesmeniz gerekmektedir.
3. aşamada; Silahşör ve Kıyım adlı yaratıkları kesmeniz gerekmektedir.4. aşamada; Okçu ve Silahşör adlı yaratıkları kesmeniz gerekmektedir.
5.aşamada; Kıyım, Keskin Nişancı ve Wuying Keskin Nişancısı adlı yaratıkları kesmeniz gerekmektedir.6. aşamada; Keskin Nişancı, Okçu ve Wuying Keskin Nişancısı adlı yaratıkları kesmeniz gerekmektedir.
7. aşamada; Kıyım, Keskin Nişancı ve Baizhan Kıyım adlı yaratıkları kesmeniz gerekmektedir.
Tüm aşamaları tamamladıktan sonra son aşama uyarısı gelmektedir.Son aşamada ''Beş Element Canavarı'' adlı boss' u kesmeniz gerekmektedir.
Tüm aşamalar bittikten sonra ödüllerinizi alıp Peri Diyarı'nın ortasında beliren ''Ru Wind'' yardımı ile çıkabilirsiniz.NOT : Her aşamada öldürdüğünüz yaratıklardan farklı ödüller kazanabilirsiniz.


İyi Oyunlar Dilerim...

Comments