Savaş Ruhu Elde Etme ve Geliştirme

Merhaba Değerli Oyuncularımız;

Bu rehberimizde size savaş ruhu elde etmeyi ve geliştirmeyi anlatacağım. Savaş ruhu karakterinize ek bazı özellikler ekleyen ve karakterinizi geliştirmenizde önemli bir yeri olan bir eşya ve bir sistemdir.Nasıl Elde Edebilirim ?

Ana şehirde yani JiangDu'da bulunan Eğitim Subayın NPC'sinden Onur Mağazasını açabilirsiniz.Onur mağazasından kendi puanınıza bakabilirsiniz. Eğer yeterli onura (5000 Onur Puanı) sahipseniz kendi sınıfınıza uygun bir savaş ruhu alabilirsiniz.
Savaş ruhları sınıflara özgüdür başka bir sınıfa ait savaş ruhu size destek sağlasa bile kendi sınıfınızın savaş ruhu kadar destek sağlayamaz. Sınıfınıza uygun savaş ruhunu bu rehberden bakabilir veya sınıfınızın elementine göre kendiniz ayırt edebilirsiniz.


Sınıflara Özgü Savaş Ruhları

*Muhafız*Sınıfının elementi Metaldir ve Savaş Ruhları "Katliam Günü Savaş Ruhu"Gök Büyücüsü Sınıfının elementi Sudur ve Savaş Ruhları "Ying Ejderi Savaş Ruhu"Şifacı Sınıfının elementi Tahtadır ve Savaş Ruhları "Mavi Lotus Savaş Ruhu"Kızıl Büyücü*Sınıfının elementi Ateştir ve Savaş Ruhları "Kutup Yangını Savaş Ruhu"Dövüşçü Sınıfının elementi Topraktır ve Savaş Ruhları "Sukhavati Savaş Ruhu"
Geliştirme Hakkında Bilgi*

Savaş ruhları geliştirilebilmekte ve verdiği özellikler arttırılabilmektedir. Savaş ruhlarının geliştirilmesinde dikkat edilmesi gereken iki önemli değer mevcuttur ;

1. Düzen seviyeleri (Yıldızları) ; Düzen seviyeleri ne kadar fazla olursa o kadar etkilidirler ve sağladıkları özellikler o kadar gelişmiş olur .
2. Temel özellikleri ; Bu özellikler geliştirme sırasında tamamen rastgele olarak değişmektedir. İstediğiniz Temel özelliğin artmasını sağlayabilir , istediğinizin düşük kalmasını sağlayabilirsiniz.Nasıl Geliştirebilirim ?

Savaş Ruhunuzu geliştirmek için Ekranın en sağında bulunan menülerden en üstteki "Savaş Ruhu" menüsünü açalım.Açılan "Savaş Ruhu" penceresine envanterimizdeki Savaş ruhumuzu yerleştirelim .Savaş ruhunuzu geliştirme ücretlidir ve bu ücret "Savaş Ruhu" menüsünün sol alt kısmında yazmaktadır. Bu ücret Onur Puanı veya Market Parası olarak 2 farklıdır ve seçenekler arasında geliştirme farkı yoktur. İstediğiniz ücreti seçerek geliştirebilirsiniz.

Geliştirmek için Savaş ruhunuzu yerleştirdikten sonra "Eğitim" butonuna basarsanız Savaş ruhunuzun temel özelliklerini Rastgele olarak Artı veya Eksi yönde değiştirecektir.Gördüğünüz gibi bazı özelliklerimiz artı olarak değişirken bazıları eksi olarak değişti. "Eğitim" butonuna bastığınızda çıkan bu gibi sonuçlar direk Savaş ruhunuza kaydedilmez . Eğer siz "Kaydet" butonuna basarsanız çıkan sonuç kaydedilir fakat "İptal" butonuna basarsanız çıkan sonuçlar kaydedilmez.

Bu şekilde Eğitim sonucu eksi yönde gelişen özellikleri kaydetmeyebilir ve daha rahat bir şekilde Savaş ruhunuzu geliştirebilirsiniz.
Savaş ruhunuzun Temel özellikleri bu şekilde gelişebilmektedir.Savaş ruhunuzun Düzen seviyesini artırmak için ise Savaş ruhunuzun Ekipman Gücü belli seviyeye ulaşması gerekmektedir. Düzen seviyesi gelişirse size verdiği özelliklerde gelişecektir.

Örnekte görebileceğiniz gibi Düzen 2 için Ekipman Gücünün 2000 Puanı aşması gerekmektedir ve Düzen 1 *Zeka, Çeviklik ve Fizik Özelliklerine 50 Puan vermekte iken Düzen 2 120 Puan vermektedir.İyi Oyunlar Dilerim...Comments