Vahsi Ruh Bataklığı Sandık Anahtarı Nasıl Elde Edilir ?

Merhaba Değerli Oyuncularımız,

Bu rehberimiz de size Vahşi Ruh Bataklığındaki gizli görev olan sandık anahtarı alma ve sandığı açma hakkında bilgi vereceğim.

Öncelikle, zindan içerisinde NPC ile konuşarak aşamaları başlatıyoruz.Zindan içerisinde Kunian Çiçeği Kralı adlı yaratık bulunmaktadır. Bu yaratığın özelliği eğer size saldırmasına izin verirseniz sizi Ay ve Güneş Tapınaklarına ışınlayabilmektir. 
Ay ve Güneş tapınaklarında bulunan yaratıkların tamamını kestiğinizde kenarda Sihirli Kelimeli Taş adlı özel bir taş çıkmaktadır. Bu taş tapınağa göre Dünya Haritası - Yin ve Dünya Haritası - Yang vermektedir.


NOT : Her denemenizde taş size harita vermeyebilir. Haritayı alana kadar tekrar deneyebilirsiniz.
Gördüğünüz gibi envanterimizde Yin ve Yang haritası olmak üzere iki Harita Parçası bulunmaktadır. Bunlardan herhangi birini sağ tıklayarak bu harita parçalarını birleştirebilir ve Taoizm Dünya Haritası elde edebilirsiniz. 
Taozim Dünya Haritamızı elde ettikten sonra yapılacak tek bir şey kalmaktadır. O da haritada işaretli olan Zehirli Bataklık Bölgesinde bulunan Kelebek İblis adlı yaratığı kesmemizdir. Kelebek İblis yaratığını kestiğimizde görev çantamızda sandığı açmamız için gerekli olan gizemli anahtarı elde etmiş olacağız.


Daha sonra zindandaki bu anahtarı kullanarak Gizemli Sandığı açabilirsiniz. Gizemli sandıktan ekipman, cevher ve yükseltme taşları kazanabilirsiniz.

NOT : Her Kunian Çiceği Kralı sizi özel bölgeye gönderdikten sonra kaybolur. 

Güneş ve Ay Tapınaklarından istediğiniz zaman çıkmak için Aktarma Taşını kullanabilirsiniz.

İyi Oyunlar Dilerim...
Comments